KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 9053101
nr 905 3101
Pasteller
2 st, Gösta Nyberg (f. 1913), Landskap, signerad. , 20x46, 20x39
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 18:29:02
11/8 16:16:08